Necmettin Erbakan ruhun saad olsun Turkiyenin Hocasi

Kullanıcı avatarı
Adnan
Üye
İletişim:

Necmettin Erbakan ruhun saad olsun Turkiyenin Hocasi

Okunmamış mesaj gönderen Adnan » 21 Tem 2017, 02:33

Necmettin Erbakan hocamizi rahmetle aniyorum ruhu ve mekani cennet olsun. Necmettin hocamizi hatirlamam,yasim pek kucuktu sadece babamin öykusuyle bilirim nasil bir mert ve durust oldugunu.Ve youtubede cok izledim,zaman gelir konusmalarini tekrar tekrar dinlerim hafizami yenilemek icin.Sizleri aydinlatacayim rahmetlinin sözlerini.Konuya girmeden önce hatirlatmak isterim bu bugun AKP denilen partide görev yapan ve yapmis olanlar bir zamanlari Necmettin hocamizin ögrencileriydi,nasil olduda böyle kani bozuk talebeleri cikti bilmiyorum.Hicmi kulaklarina bir sey girmemis bunlarin?Adamin her sözu kulagin birine girip diyerinden mi cikmis?En önemli konularindan birisi Erbakanimiz nasil Suriyeyi anlatiyor.Dinleyin aziz milletim.

Yil: 2003 Hocamiz Erbakan konusma yapiyor lutfen izleyiniz

Erbakan bu AKP cirkeflerini cözdu ve kimlere hizmet ettigini anladi ve ulkeyi ikaz etti,cogunuz adamla bunamis,kafayi yemis gibi itiraflarda bulundunuz.

Bir video daha nasil gercekleri anlatiyor

öyle deyilmi?18 adalarimizi kaptirmadikmi kimsenin haberi olmadan?Kibris elden gitmiyormu?

Erdogan din adami,kuran okumasini bilen,namazini kilan bir adam deyilmi?Dönme diye hic bir sey duydunuz mu?Osmanli bundan 500 yil önce Avrupadan kovulan Yahudileri topraklaramiza katmisti.Dönmeleri sade topraklarimizda yasamak icin dinlerini yinede surdurduler.Erdogan bir gizli yahudi dir ve Israile calisir.Ben yalan söyluyorum bee Rahmetlide mi yalan söyluyor?Rahmetli anladi bunlarin nasil bir köpek olduklarini ve bizleri,yani bugunki akp secmenelerini uyarmak istedi dikkat edin.Iki yapilacak,uc tunelden ibaretdir bir ulke senin oylarini almak icin bu harcamalar bir sey deyil sen sadece yalipan kisa vadeli yatirimlara kanma demek istedi.15 yilda yaptigini akp ekonimiksel bir böl kazanc mi oldu veya zararmi?Esnafcilara turist sektörde calisanlara sor,hotelcilere sor,iflas edilenlere sor.Fetö damgasini yiyen yuz binlerce ayleye sorun.Allahiniz varsa lutfen ya??

Diyeceksinizki Erdogan mucadele ediyor Suriyede?Öylemi?Peki neden bastan Esedi dusurmek istedi,Esded dustu diyelim kimin isine gelecekti?Ne olacakti?Kim karli cikacakti?turkiyemi?Eski Osmanli topraklarimizi geriye mi alacaktik?Muslumanin kanini yere dökerek?Hani ozaman muslumanlik?O mantik topraklarimizi geriye alalim 2000 yillik bir geri zekalilik mantik deyilmi?Ozaman bizden önce olan hristiyanlar bizden alsinlar geriye topraklarini?

Görduk ettik televizyonda ordumuz aylardir suriye bölge sinirina silah sevkiyat yapti.bir Firat Kalkan operasyonu yaptik göz boyama icin sonra adi birdha duyulmadi ne oldu ne bitti bir Allah bilir bir Erdogan birde Israil. Sizin ne kadar bilginiz var bilmiyorum ama ben kucumseyecek kadar bilgiliyim.Suriyenin bir parcasi artik gitti kurtler bir kac yil özerk olarack ilan edecek.Sonra Turkiye olacak hedef.Bizdende gidecek bir parca.Iranda gidecek,burda bizmi önce yoksa Iranmi bilmem.bunu uc seytan bilir.Erdogan,ABD ve Israil.
Bu konuyu lutfen yayin arkadaslar,ne kadar gören olursa okadar anlayan olur.
Ben Harun Y. Veya Adnan O. Beni takip edin en guzel konular icin.
Rakim yanimdaysa simdiki gibi dagitmadan icerim ve laflarim.

Kullanıcı avatarı
destek
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen destek » 21 Tem 2017, 20:54

Şüphelerin sana kalsın

Kullanıcı avatarı
Adnan
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Adnan » 21 Tem 2017, 20:59

Kanal 42 rahmetli Erbakanin konusmasini yayinliyor benim bahsettim seyleri.ya medya buraya bakiyormu? :o

Kullanıcı avatarı
Adnan
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Adnan » 28 Ara 2017, 00:32

Bu Erdogan denen yahudi Rahmetli Erbakanin talebesi deyilmiydi?Hasa merhum Erbakana hakaret etmiyorum fakat Erdogan Erbakandan yetisip gelmedimi?Hicmi bir sey ögrenmemis?Sayin Erbakan bunlari taa ne zaman söylemis aradan nerdeyse on yil geciyor Erbakanin dedigi cikiyor.Erdogan Amerikaya dayadi sirtini Israile domaldi sonra bir bakti etrafimizi köpekler sarmis.Simdi Erdogan denen simdi Lidermi oldu,Reismi oldu,bunu sizlere soruyorum?.
Sonra gelipte bana reis biliri isini,reis bilir yaptigini.

Kullanıcı avatarı
lömen
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen lömen » 28 Ara 2017, 02:39

Böyle kaba konuşmanın anlamı ne 😉
Dün, bugün ve yarın

Kullanıcı avatarı
neolsa
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen neolsa » 28 Ara 2017, 04:58

lömen yazdı:
28 Ara 2017, 02:39
Böyle kaba konuşmanın anlamı ne it 😉
Pek kaba gelmıyor kulagıma sen gıt bır face bak nasıl konusuyorlar ne edıyorlar yasına basına bakmayan adamlar torunları yasında kızlara sarkıntılık yapıyorlar yazdıklarını gör sen. Yok mu sende face?

Kullanıcı avatarı
neolsa
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen neolsa » 28 Ara 2017, 05:01

Toplum bozulmuş ınsanlar bozulmuş sebepını ara neden böyle oldu dıye kım ne yazarsa yazar kafanı böyle seylere yorma. Ortada daha buyuk sorunlar varken gelmısın ufak tefek seylere kafa yoruyorsun. Ben face de her gruba uyeyım okuyorum grupta neler yazılıyor dıye sanma AKP grupları cok temıs, en kırlı cırkın yazılarıda AKP gruplarında göruyorum

Kullanıcı avatarı
Adnan
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Adnan » 17 May 2018, 21:56

Bir zamanlar halk rahmetli Erbakana taparlardi sonra ortaya bir seytan hortladi butun Erbakancilari kendine cekti.Gercek olanda Erbakan kadar durust bir siyasetci görmedim ileri daha öncesinden gören kabilyete sahip olan.

Erdogan hakkinda dediklerinin hepsi gercek.Neymis efendim Erdogan cikmista IMFye 5 miljar dolar borc teklifte bulunmus.Neymis efendim Israile karsi savasirmis.Neymis efendim, EEEYYYYY Amerika,EEEYYYY . Tiramp.Nedir lan bu EYYY MEEYYYYler.Bir insan Erdogan gibi zat devamli bu uc seyleri diline getiriyorsa demeki orda kuyurgu sikisik.Bir insan pisligini örtmek icin devamli o seyi hedef alir cunku belli olmasin diye.Birde söyle sorayim,Mavi marma,AKP kurulali filistinlilerin baslarina gelmedik kalmadi.Yahudiler gunden gune topraklarini buyuttuler.Filistinlileri kovdular topraklarindan.Erdogan Allahin askina ne yapti Israile?Soruyorum,haysiyetli bir AKPli ciksin saysin tek sey bunu yapti diye bende söz veriyorum elinden öpeceyim.
https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/er ... e-2413976/

Kullanıcı avatarı
cmg54
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen cmg54 » 18 May 2018, 16:21

AKP iktidar olduktan sonra kısa zamanda çözen merhum Erbakan’ı anıyorum helal olsun bunları deşifre ettiğin için ve halen gözleri görmeyenlere ne diyelim.
Gamyeli

“Siyasetçiler” sayfasına dön