AKPnin terör secımlerı basladı 3 ölü

Deutsch_Türkisch
Üye
İletişim:

AKPnin terör secımlerı basladı 3 ölü

Okunmamış mesaj gönderen Deutsch_Türkisch » 14 Haz 2018, 20:26

Alman basınında hemen yayınlandı. Hem böyle terör esterın sonraa hıc bır sey olmamıs gıbı AB ye uye olmaya kalkın, alınmayınca ırkçısınız, Hristiyan kulubu lafları yapıyorsunuz. Sızı kım alır bu halınızle?

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde AK Parti Milletvekili İbrahim Halil Yıldız'ında aralarında bulunduğu grup ile esnaf ziyareti yaptığı sırada başka bir grup arasında çıkan tartışmanın büyümesi sonucunda 3 kişi hayatını kaybetti, 9 kişi yaralandı. Şanlıurfa Valiliği konu hakkında yaptığı yazılı açıklamada yaralılardan ikisinin durumunun ağır olduğunu belirtti. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ise katıldığı TV programında, ölenlerden birinin vekil Yıldız'ın kardeşi olduğunu açıkladı.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/sanli ... i-40867801

Kullanıcı avatarı
cmg54
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen cmg54 » 14 Haz 2018, 21:19

Daha bu başlangıç. Geçen seçimlerde trafoya kedi girmilti bu sefer aynı oyunu insanlar yemeyeceği için böyle yapıyorlar.
Gamyeli

Kullanıcı avatarı
Adnan
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Adnan » 14 Haz 2018, 21:45

Benim kurt kardeslerimin hic akli yoki.Hic olmadi.Bu akp ibnelerini sokmayin doguya yoksa daha cok ölursunuz.Akp nin oy kazanmasimi cok önemli yoksa kurtlerin ölmesimi?
Ben Harun Y. Veya Adnan O. Beni takip edin en guzel konular icin.
Rakim yanimdaysa simdiki gibi dagitmadan icerim ve laflarim.

Knnavn
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Knnavn » 14 Haz 2018, 23:48

Şaşıracak ne var???? Dün Erdoğan’ın konuşması sızdı HDP’ye yöntem almaları için bugün ölüler var. Daha yeni başladı Erdoğan’ın terörü.

Deutsch_Türkisch
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Deutsch_Türkisch » 15 Haz 2018, 01:57

Bu haberı okuyan almanlar Turkıye seyahat rezervlerı % 480 artmıs :o http://www.spiegel.de/politik/ausland/t ... 13060.html

Saka saka gercek sanmayın. Kım gelmek ıster Turkıyeye? Bu haberlerı sız Almanyada olmus olsa böyle olaylar gelırmısınız?

“Güncel işlenmiş suçlar” sayfasına dön