Erdoğandan açık açık haç hilal savaş tehdidi

Kullanıcı avatarı
Deutsch_Türkisch
Üye
Mesajlar: 104
Kayıt: 29 Kasım 2017
İletişim:

Erdoğandan açık açık haç hilal savaş tehdidi

#1

Okunmamış mesaj gönderen Deutsch_Türkisch » 13 Haz 2018, 02:40

Türk uyruklu Avusturyada yaşayan vatandaşlar propaganda öğreterek camilerde Avusturya devleti 70 işe yaramaz imamları sınır dışı etme kararı aldı bu karşılık olarak Erdoğan denen kişi açık açık hiristiyan ülkelerini tehdit etti haç hilal savaşı diye. Almanyada böyle fotumlarda, sadece Almanya değil diğer Avrupa ülkerinde gündöe oturdu Erdoğanın bu abuk sapık sözleri. Türkiye pek umursamamış, nedeni ne olabilir? At lafı ortaya oy için sonrada Avrupadan tepki gelince kapa çeneni. Şimdi biz yurt dışında yaşyanlar mecburmu Erdoğanın tehditlerini dinlemeye? Avrupa can atmıyor lütfen gelin ülkemizde yaşayın diye. Zaten bizlerden bıkmışlar birde Erdoğan böyle yapınca bizi daha zor duruma sokuyor. Neden anlamıyor kalın kafalı adam? Çok düşkünse gurbetçi vatandaşlara çağırsın beslesin.

Nerdeyse artık dışarı çıkamayacak hale geldik.
bildigim tek sey hicbir sey bilmedigimdir

Kullanıcı avatarı
Deutsch_Türkisch
Üye
Mesajlar: 104
Kayıt: 29 Kasım 2017
İletişim:
#2

Okunmamış mesaj gönderen Deutsch_Türkisch » 13 Haz 2018, 02:45

Erdoğan

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Avusturya’nın camileri kapatma kararına sert tepki gösterdi, Batı’yı uyardı: Adamlarınıza çeki düzen verin. Bu adımlar karşısında boş durmaz, gerekeni yaparız.

Sen ne yapacaksın? Ne yapabilirsin? Bugün tehdit oy için yarın Avrupa birliğine girmek için kendini yine satacaksın.

Batı’yı uyardı: Adamlarınıza çeki düzen verin

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Avusturya’nın camileri kapatma kararına sert tepki gösterdi: Avusturya Başbakanının attığı bu adımlar, dünyayı Haçlı-Hilal savaşına doğru götürüyor.

HAÇLI-HİLAL SAVAŞI: Onlar da şimdi camilerimizi Avusturya’da kapatmanın hesapları içinde, planları içinde. Bu nereye gidiyor? Bu yeniden, ondan korkuyorum, bir Haçlı-Hilal savaşına doğru, bu Avusturya Başbakanının attığı adımlar, dünyayı buraya doğru götürüyor. Bunun için de özellikle Batı dünyası, bu adamlarına çekidüzen vermesi gerekir. Eğer bunlar çekidüzen vermezse, bu hesaplar farklı bir şekilde yapılmaya doğru gidecektir. Neymiş? Oradaki bizim din adamlarımızı Avusturya’nın dışına atacaklarmış. Ya siz bunu yaparsınız da biz boş mu dururuz? Biz de bir şeyler yaparız demektir.

Önce bir düşün, Avusturya bir hiristiyan devleti. Sen onlara karışamasın. Sende aç ülkene kilise göreyim o akıllı dilini. Aklı sıra Avrupayı müslüman yapacak dangalal adam.

Bu adam iyice tozutmuşuz. Som kullanma tarihi geçmiş.
bildigim tek sey hicbir sey bilmedigimdir

Kullanıcı avatarı
lömen
Üye
Mesajlar: 300
Kayıt: 11 Mayıs 2017
İletişim:
#3

Okunmamış mesaj gönderen lömen » 14 Haz 2018, 04:37

Eğilsin mi onun bunun önünde?
Dün, bugün ve yarın

Cevapla

“İç politika” sayfasına dön