Deniz Yucel serbest Altan kardesleri ve Ilicak muebbet

Kullanıcı avatarı
Adnan
Üye
İletişim:

Deniz Yucel serbest Altan kardesleri ve Ilicak muebbet

Okunmamış mesaj gönderen Adnan » 16 Şub 2018, 22:24

Hukukumuz gercekten bu ulkede guzel isliyor,kim adaletimizi sorgulasa bence teröristdir.Adalete dil uzatanin dilini koparim.
Terörle suclanan Deniz Yucel Binali Yildirim Merkele Almanyada bulusmasinda Merkel dile getirip Yucelin serbes birakilmasina sevindim dedi.
Ayni zamanda ayni gunde Altan kardeslere ve Nazli Ilicaka muebbet hapis verildi.
Neden Yucel serbest Altan ve Ilicaka hapis?Söyleyim,Almanya Leopard tanklarin parcasini satmama kararini almisti.Gizli bir anlasma Almanyadan Erdogana eger bizden yardim istiyorsan Yuceli serbest birakacaksin yoksa istedigni unut dedi.Buna Erdogan boyun eyip tamam dedi.Ayni anda kendi yuzunu kurtarmak icin yurt icinde Altanlara ve Ilicaka muebbet verdirdi.

Sayin Meral Aksenerin dedigi gibi,adalet pazarlik haline gelmis.Bunu sadece göremeyen bir grup var oda AKP gurubu,AKP Erdogan ne yaparsa hep iyi yaptigini saniyorlar.Ama Reisleri yarin cikar o dusmus yuzunu kurtarmak icin Eeeeeeeyyy Merkel Eeeeeeyyyy Almanya der yine AKP secmenleri deliye döner reisleri eeeey cekti diye.

Sizce simdi bu durum adaletlimi oldu?Hak ve hukuk yerini buldumu?
FETÖ'nün medya yapılanması davasında karar çıktı. Ahmet Altan, Mehmet Altan ve Nazlı Ilıcak'ın da aralarında bulunduğu 6 sanığa "Anayasayı ihlal" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verildi.
Almanya'nın çok satan gazetelerinden Die Welt, Türkiye'de tutuklu olan gazeteci Deniz Yücel'in serbest bırakıldığını açıkladı. Serbest bırakılan Yücel'i eşi Dilek Mayatürk Yücel karşılarken, Almanya Başbakanı Merkel de durumdan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Vatani kim yönetiyor nasil yönetiliyor iyi anlayin.Hak,adalet hukuk olmadigi bir ulkede yasiyoruz artik.Sagol Erdogan ve AKP secmenleri bu gunlere.
Ben Harun Y. Veya Adnan O. Beni takip edin en guzel konular icin.
Rakim yanimdaysa simdiki gibi dagitmadan icerim ve laflarim.

Kullanıcı avatarı
Adnan
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Adnan » 17 Şub 2018, 21:34

CHP Manisa Milletvekili ve Grup Başkanvekili Özgür Özel, Alman Die Welt gazetesinin Türkiye temsilcisi Deniz Yücel'in tutuklanmasının ve serbest bırakılmasının Türkiye'de yargı bağımsızlığı olmadığının tescili olduğunu öne sürdü. CHP'li Özel, "Türkiye'de kimin hapse gireceğine Recep Tayyip Erdoğan karar veriyor; kimin hapisten çıkacağına Avrupa'nın liderleri karar veriyor" dedi.
Hadi biri cikip yalan oldugunu söylesin.Turkiyeye yaptigi hakareti,asagliyan Erdogan fasist diyen Yucelin yaptigini ne Altan kardesler nede Ilica yapti.Ama iki kardes ve bir hanim muebbet yedi Yucel serbest birakildi.Sonrada gelip Erdogan Almanya, AB bize edebiyat dersi vermesin diyor.Sen kimi kandiriyorsun Eyy Erdogan AKPlilerden haric?

Kullanıcı avatarı
Adnan
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Adnan » 17 Şub 2018, 21:42

Özdil’in ifadelerinden satırbaşları şöyle;

Gazeteci Deniz’in serbest kalması bir kere Türk demokrasisi adına çok iyi bir şey… Ama bunun Binali Bey’le Merkel görüşmesinden hemen sonra olması hukukun hikaye falan olduğunu anlatıyor… Yani Merkel bizim Binali Bey’e demiş ki “Bunu bırak”.. O da abisine telefon etmiş…

Şimdi bunun böyle olduğu nereden tahmin ediyoruz. Bir başka Alman bilişim uzmanı Türkiye’de casus diye tutuklanmıştı. Deniz Türk kökenli Alman yurttaşı o Alman vatandaşıydı. Eski Almanya’nın eski Başbakanı geldi Türkiye’ye.. Asrın liderimizle görüştü.. Şakkk onu da bıraktılar. Yani adamını bulursan çıkıyorsun.. Uluslararası “hukuk”, uluslararası “guguk” haline gelmiş.

Kullanıcı avatarı
Adnan
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Adnan » 17 Şub 2018, 21:52

'NİYE ÇIKTIM BİLMİYORUM'

“Niye çıktım, bir sene önce niye tutuklandım; hâlâ bilmiyorum” ifadelerini kullanan Yücel, “Söylenecek çok şey var ama şimdilik bu kadarıyla kalsın. Bu hikâye burada bitmez” dedi. Tutukluğu süresince kendisine destek verenlere teşekkür eden Yücel, hala tutuklu olan gazeteciler nedeniyle de buruk olduğunu söyledi.
Adam bile bilmiyor neden ciktigini,oglum yat kalk dua et Merkel diye bir basbakaniniz oldugu icin.Borusunu ötturdu iste bizimkilerine.

“Hak ve hukuk” sayfasına dön