Suriye savasi

Kullanıcı avatarı
lömen
Üye
İletişim:

Suriye savasi

Okunmamış mesaj gönderen lömen » 26 Ara 2017, 22:05

Düşüren kimler?

Dün, bugün ve yarın

Kullanıcı avatarı
Adnan
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Adnan » 28 Ara 2017, 22:38

Erdoganin Esada terörist katil demesi neye dayaniyor?Bir göz atalim istedim.Isidi Turkiye uzerinden Suriyeye sokan Erdogan ta kendisi.Can Dundar Tirlarla Iside giden silahlari kamuyoyuna gösterince Erdogan hemen Cana Fetö damgasini vurdu.Aynisini Enes Berberogluna yapti.Ahmed Davutoglu 3 ay sonra yani Can Dundar bunlarin kirli islerini acikliga getirince Ahmed uc ay sonra cikip o silahlar bizim Turkmen kardeslerimize gidiyordu dedu. :lol: E tamamda neden gizli ozaman ak cakallari?ABD kurtlere YPGye acikca yapiyordu o zaman siz niye madem öyle gizliden yapiyordunuz?Niye uc ay sonra acikliyorsunuz?Yalan kurmaniz uc aymi surdu picler?
Neyse konuyu dagitmayim,hee Erdogan Esada yine teörist dedi.Bakalim neye dayanarak?ABD,Israil ve BOPun Es Baskani Erdogan bir olup Esadi devirmek istedi.Esad elini kolunu baglayarak teslimmi etseydi ulkesini bunlara?Savunmasinmi ulkesini?Erdogan neden kendi kurdugu darbede vatandaslari sokaga cagirdi?Ölen olmadimi?Niye Erdogan peki terörist deyil?Gecen secimlerde,söylemek istemezdi bunlari fakat artik yetti.

Gecen secimlerde Erdogan istedigi oylari alamayinca neden hep HDP kampanjalarinda patlama oldu?Neden hic bir AKP kampanjalarinda patlama olmadi?HDP tamam dedi bizim yolumuzu kesmek istiyor AKP biz kampanjalari durduruyoruz dedi.Erdogan secimleri tekrar aldi terör bitti.Simdi kim terörist?
Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad hakkındaki açıklamalarını değerlendirdi. Erdoğan, “Devlet terörü estirmiş bir teröristtir” ifadesini Esad için kullanmıştı.
Zaharova, “Bu ifadeyi kullanması hukuki bir temele oturmuyor” dedi. Sputnik’te yer alan habere göre Zaharova, “Türkiye Cumhurbaşkanı’nın Suriye Devlet Başkanı (Beşar) Esad için ‘terörist’ demesine gelirsek, Suriye, hükümet temsilcileri BM’de bulunan bir ülke, bu temsilciler BM Güvenlik Konseyi’nde Suriye hükümetini temsil ediyor. Dolayısıyla Erdoğan’ın açıklamasının herhangi bir hukuki temeli yok. Bunlar asılsız açıklamalar. Bunun için herhangi ek bir değerlendirme ya da argümana da gerek yok” dedi.
Zaharova, ayrıca, “Erdoğan’ın açıklamasının etik açıdan ne anlama geldiğinden bahsetmeyeceğim. Fakat hukuki açıdan benzer açıklamaların asılsız olduğunu söyleyebilirim” yorumunu yaptı.
Esadla Erdoganin arasindaki Esad halkin yaninda dolasabiliyor korumalara gerek yok Erdogan gibi.Allahtan Esadin yaninda Rusya ve Iran vardi.Erdoganin yaninda kimler var?Sudanmi?
Ben Harun Y. Veya Adnan O. Beni takip edin en guzel konular icin.
Rakim yanimdaysa simdiki gibi dagitmadan icerim ve laflarim.

Kullanıcı avatarı
Adnan
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Adnan » 03 Oca 2018, 05:05

Rusya su an iyi bombaliyor teröristleri.Erdogan sabah okudugunda ne kadar uzulecek bu normal akli basinda olan insanlarin sevindiyi habere.

Kullanıcı avatarı
Adnan
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Adnan » 07 Oca 2018, 00:17

Esad Amerika ve Trump hakkinda bakin ne diyor,bunu bizim oglan iyi ousun gösterin ona.
ABD'deki sorun, tüm siyasi sistemle ilgili, bir kişi hakkında değil. Trump'un seçimi, cumhurbaşkanının sadece bir uygulayıcı olduğunu, karar verici olmadığını tekrar tekrar kanıtladı. O uygulanması, çeşitli lobilerin parçası ve derin devlet veya bizim dediğimiz gibi derin rejimdir ve o ne yapması gerektiğini başkana dikte, ve dediklerimi kanıtı başkan olduktan sonra Trump, o yuttu olmasıdır Kampanyası sırasında çağrıda bulunduğu vaat ve sözlerin çoğunu. Hemen hemen tüm vaatlerde 180 dönüş yaptı. Neden? Çünkü derin devlet onun belirli bir yönde gitmesine izin vermez.

Bu yüzden onu bir kişi olarak idare edebilirim, belki de olabilir, ama o kişi teslim edebilir mi? Hayır. Amerika Birleşik Devletleri'nde cumhurbaşkanı teslim edemez, tüm devlet, derin devlet sadece teslim olan kişi ve bu da sorun. Bu derin devlet tüm dünyadaki ortak kabul etmiyor. Sadece kuklaları kabul ediyorlar, sadece takipçileri kabul ediyorlar, sadece vekil kabul ediyorlar, kabul ettikleri şey bu, biz de onlardan değiliz.

Öyle ikide bir Amerikaya gidipte girdisi ciktisiyla 23 dakikada olmayacak isler bunlar.Bunu bizim uzun oglan iyi bellesin nasil Amerikanin yönetildigini.Kendisi gerci bir sey bilmez ama okusun en azinda mal mal oturup ona buna Fetöcu demeyi biraksin.

Kullanıcı avatarı
Adnan
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Adnan » 11 Oca 2018, 22:33

Erdogan ÖSO teroristleri hazirliyor yine Esadin uzerine.Erdogan kurdugu ÖSO teröristleri

FSA second army
FSA Jaish al-Nasr
FSA Jaish al-Nukhba
FSA Faylaq al-Sham

Gecenleri bi kanaldi Latif Seneri dinlemistim Suriye savasin hakkinda konusuyordu.Adam gercekten dogruyu söyledi,ama bunu gel serefsiz AKPlillere anlataman cunku dogruyu söyleyen herkes ya vatan haini yada Fetöcu.Latif Sener söyle söyledi,devleti bölmeye kalkan bir devletin basbakanini devirmeye calisan herkes teröristir dedi.Sener daha sonra böyle devam etti,YPG ve ÖSO arasinda ne fark var?Ikiside devleti bölmeye calisiyor,Erdogan neden YPGye terörist diyorda ÖSOya demiyor dedi,iki grupta ayni amacla hareket ediyor dedi.Adam lafi fazla acmak istemedi ama söyle yansitti konuyu,bu ulkede var PKK terör örgutu.UIkemizi bölmeye calisiyorlar,askerimizle catisiyorlar dedi ayni ÖSOnun yaptigi.Ee simdi biri neden teörist digeri deyil dedi.

Ne dersiniz,dogrumu söyledi?

Buldum alin bakin Latif Senerin konusmasini.Aslinda isterimki tumune bakinda biraz birseyler ögrenin diye,sadece hayatinizdan alacagi 3 saat bir sey zaten diyer yasaminizi face bokta tvitde geciriyorsunuz,bakinda ögrenin bilgilenin.Ama yok ben sadece Suriye konusu dinlemek istiyorum diyorsan 2:40 getirin.

sonra söyleyin dusuncelerinizi.

Kullanıcı avatarı
Adnan
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Adnan » 11 Oca 2018, 23:02

Latif Sener öso teröristi tekbir getirerek Suriyeli askerin kalbini kesip yiyor dedi,iste o video

Ne guzeller demi ÖSO.Erdoganin tek numarali askerleri.Bakinda görun.

Kullanıcı avatarı
lömen
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen lömen » 13 Oca 2018, 17:07

Adnan yazdı:
11 Oca 2018, 23:02
Latif Sener öso teröristi tekbir getirerek Suriyeli askerin kalbini kesip yiyor dedi,iste o video

Ne guzeller demi ÖSO.Erdoganin tek numarali askerleri.Bakinda görun.

ÖSU Türkmenlerden oluşuyor biliyormuydun?
Dün, bugün ve yarın

Kullanıcı avatarı
Adnan
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Adnan » 14 Oca 2018, 21:04

AK Parti Yozgat İl Kongresi'nde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD'nin sınıra 30 bin kişilik terörist ordusu kurulacağı ile ilgili yaptığı açıklamaya "Fırat Kalkanı harekatında olduğu gibi aynısını Afrin için de söylüyoruz, 'Bir gece ansızın gelebiliriz" yanıtını verdi.

Bir gece bin gecedir ayni lafi tekrarlayan utanmayan basarisiz erdogan yine ansizin gelebiliriz demesinden hic utanmiyor.Sanki Firat kalkani cok basarili oldu gibi havalara giriyor.Firat kalkani bu zamanaca TSKnin en basarisiz operasyonu.Bunu yutan takip etmeyenleri cok basarili saniyorlar.

Kullanıcı avatarı
cmg54
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen cmg54 » 15 Oca 2018, 02:29

Askerlerimiz hazırlık yapıyorlar İdlib’e yakında girerler diye düşünüyorum. İşin kötü tarafı ABD YPG’r MANPADS vermiş. Çok üzücü 😞
Gamyeli

Bariskul
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Bariskul » 16 Oca 2018, 22:58

Adnan yazdı:
11 Oca 2018, 22:33
Erdogan ÖSO teroristleri hazirliyor yine Esadin uzerine.Erdogan kurdugu ÖSO teröristleri

FSA second army
FSA Jaish al-Nasr
FSA Jaish al-Nukhba
FSA Faylaq al-Sham

Gecenleri bi kanaldi Latif Seneri dinlemistim Suriye savasin hakkinda konusuyordu.Adam gercekten dogruyu söyledi,ama bunu gel serefsiz AKPlillere anlataman cunku dogruyu söyleyen herkes ya vatan haini yada Fetöcu.Latif Sener söyle söyledi,devleti bölmeye kalkan bir devletin basbakanini devirmeye calisan herkes teröristir dedi.Sener daha sonra böyle devam etti,YPG ve ÖSO arasinda ne fark var?Ikiside devleti bölmeye calisiyor,Erdogan neden YPGye terörist diyorda ÖSOya demiyor dedi,iki grupta ayni amacla hareket ediyor dedi.Adam lafi fazla acmak istemedi ama söyle yansitti konuyu,bu ulkede var PKK terör örgutu.UIkemizi bölmeye calisiyorlar,askerimizle catisiyorlar dedi ayni ÖSOnun yaptigi.Ee simdi biri neden teörist digeri deyil dedi.

Ne dersiniz,dogrumu söyledi?

Buldum alin bakin Latif Senerin konusmasini.Aslinda isterimki tumune bakinda biraz birseyler ögrenin diye,sadece hayatinizdan alacagi 3 saat bir sey zaten diyer yasaminizi face bokta tvitde geciriyorsunuz,bakinda ögrenin bilgilenin.Ama yok ben sadece Suriye konusu dinlemek istiyorum diyorsan 2:40 getirin.

sonra söyleyin dusuncelerinizi.
Video olmadan nasıl söyleyelim düşüncelerimizi?

Kullanıcı avatarı
Adnan
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Adnan » 16 Oca 2018, 23:08

Bariskul yazdı:
16 Oca 2018, 22:58
Adnan yazdı:
11 Oca 2018, 22:33
Video olmadan nasıl söyleyelim düşüncelerimizi?
Unutmusum yarin atarim saat gecti oldu yatcam.Insallah bu operasyon basarili olurda Samda namaz kilma hayaliniz gercek olur.Sakin Israili hedef göstermeyi musluman ulkeyi hedef gösterin namaz kilmak icin. :lol:

ppppp
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen ppppp » 17 Oca 2018, 04:32

Abd uzun zaman ypg yı sılalhandırdı eğitimi verdi şimdi Erdoğan harekete geçecek. Bu kadar beklemenin mantığı nedir? Atalarımız boşuna dememişler yılanın başını küçükken ezeceksin diye. Yinede Allahım yardımcımız olsun. Biz resmen savaşa mı giriyoruz?

“Dış politika” sayfasına dön