Muslumanlarin Avrupayi tercih etmesi

Kullanıcı avatarı
Adnan
Üye

Muslumanlarin Avrupayi tercih etmesi

Okunmamış mesaj gönderen Adnan » 08 Kas 2017, 02:38

Orta doguda yillardir savas var.Biri bitmeden bir yenisi cikiyor.sirada Suudi Arabistan Irana karsi.Neyse konu bu deyil.
Bana babayigit biri ciksin ve desin,neden muslumanlar Avrupayi,yani batiyi tercih ediyor?Biliyoruz,Avrupa ve ABD yani kisacasi bati cok buyuk oyun oynuyor,devamli bati diye elistiri yapiyoruz,neden peki batili ulkeleri tercih ediyoruz?Hani bati sana her oyunu oynuyor,bati bir kazik dikiyor sende gelip uzerine oturmak istiyorsun.Muslumanlar kardesti,Suudi Arabsitanda muslumanlarin ummeti yatiyor.Hic o kara kalbinden gectimi bir arastirma yapmak,Suudi kac musluman almis ulkesine savas magdur olan musluman ulkelerden?Ben söyleyimi... sasarsiniz.0.Evet 0 musluman aldi zorda olan.NE guzel muslumanlik demi :oops:

Adamlari anliyorum,ölum ve kalim dunyasi,bu yeni deyil tarihe bir bak.Ne olsa olsun yinede bati cok musluman aldi,bir tane alsada cok musluman ulkelerle karsilatirsak.Adamlarin mecburiteti yok almaya,nede olsa onlar hacli savas yurutmuyormu?

Erdogan butun dunyaya konusuyor,sadece kafasi sikilmis bir toplum var onun sözlerini ciddiye alan,onlarda AKPli itler.E,ne diyor erdogan,eyy Avrupa,neden multeci almiyorsunuz,neden zorluk cikariyorsunuz diyor,birde hani siz demokrat ulkesiniz diyor.Almamakla demokrat olmakla ne alakasi var?

Neden benim her tanidgim care ariyor batiya kacmak icin?Neden bunu demoyorsunuz,hani musluman yalan söylemezdi?

Ben Harun Y. Veya Adnan O. Beni takip edin en guzel konular icin.
Rakim yanimdaysa simdiki gibi dagitmadan icerim ve laflarim.

Misafir

Okunmamış mesaj gönderen Misafir » 08 Kas 2017, 04:11

kım ıster bır muslıuman ulkede yasamayı yoksulluk perısanlık sefıılık

“Göç ve entegrasyon” sayfasına dön