AB uyeligine israr ediyoruz

Kullanıcı avatarı
blorest
Üye
İletişim:

AB uyeligine israr ediyoruz

Okunmamış mesaj gönderen blorest » 05 Oca 2018, 22:45

Bızı cekemeyen AB gırmek ıcın elımızden gelenı ardımıza koymuyoruz ben AB bızı cekemıyor dıye öngrendım yalanmıydı?

Halen neden ısrar edıyoruz gırmek ıcın? Bır Islam devletı olarak Hırıstıyan ulkelerın yanında görmek ıstemıyorum. Bunu Kılıcdaroglu ıstemıs olsaydı yarın Ulkede yuruyus yaparlardı Hırıstıyan Kemal Kılıcdaroglu dıye, Fetönun kuklası Ulkeyı Hırıstıyan yapmak ıstıyor dıye laf sokarlardı yapan ısteyen Erdogan olnuca tabı ısler ve görusler degısıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fransa lideri Macron ile birlikte kameraların karşısına çıktı ve Avrupa Birliği'ne Paris'ten seslendi. AB'nin Türkiye'yi ciddi manada yorduğunu belirten Erdoğan, "Belki de bizi bir karara doğru sürükleyecektir. Zira sürekli olarak 'ne olur artık bizi de alıverin' diyecek halimiz de pek yok. Bakın bunu Fransa'da dillendiriyorum" dedi.

Bir gazetecinin dile getirdiği soruyu yanıtlayan Erdoğan, "FETÖ ağzıyla konuşuyorsun. Bu operasyonu yapanlar FETÖ'nün savcılarıydı, şu anda içerdeler. İstihbarat teşkilatlarının bu tür operasyonlara yönelik yetkileri vardır. ABD'nin Suriye'ye getirdiği 4 bin TIR silahı niye sormuyorsun? Niye bunun üzerinde durmuyorsun. Bunları kolay kolay karşınızda yutacak kimse yok" dedi.

Fransa lideri Macron, "Türkiye ile terörle mücadelede örnek teşkil eden iyi bir işbirliğimiz var. Mücadeleyi birlikte sürdüreceğiz" dedi.

Liderler basın toplantısına başlamadan önce Türkiye ve Fransa arasında birçok anlaşma canlı yayında imzalandı. Atılan imzalar arasında, füze savunma anlaşması da var.

Böyle cevap vermıs Sayın Erdogan,
bızı bekleymeyın dıye, bızde sana sşyluyoruz bızı fazla kandırma neyse onu söyle, AB bızı kıskanıyor mu bız mı kıskanıyoruz? Onlar neden bızı davet etmıyor ve devamlı bız baskı yapıyoruz alın dıye? AB acıkca bellı etmıyormu nıyetlerını? Benden bu kadar söylemesı gerısını sız dusunun.

Kullanıcı avatarı
cmg54
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen cmg54 » 25 Nis 2018, 17:21

Güzel konu 👍🏿

Dün Yıldırım İspanya’ Gitti. Konuşmasında Avrupa birliğine girmeye kararlılıklarından vaz geçmeyecekmişler. Bir yandam hadi Avrupa bizi çekemeyen Avrupa’yı bir hali bırakamıyoruz. Demek ki Avrupa değil muhtaç olan bizix.

Daha sonra konuşmasında İspanya’da Fetö varmış ve dikkatli olmaları lazımmış . 🤔
Gamyeli

“Avrupa Birliği” sayfasına dön