Survivor 2107

Kullanıcı avatarı
Adnan
Üye
İletişim:

Survivor 2107

Okunmamış mesaj gönderen Adnan » 13 Haz 2017, 23:22

Pek baktigim yok fakat nedense bugun baktim.Acun Ilhana birsey mi söyledi ve Ilhan cevap verip Acunu bozdu?Ilhani cevabindan sonra Acun pek soru sormadi ve oturdu.Konum araba yarisma esnasindaydi Ilhanla ve Semanin arasinda.Ilhan sanki isteyerek kayip etti Semaya karso arabayi?
Ben Harun Y. Veya Adnan O. Beni takip edin en guzel konular icin.
Rakim yanimdaysa simdiki gibi dagitmadan icerim ve laflarim.

Kullanıcı avatarı
ppppp
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen ppppp » 15 Haz 2017, 04:57

Arabayi kazanan finalı kazandı.Final ödülü 500 bin TL arabanın fiyatı 600 bin TL :oops:

Kullanıcı avatarı
ppppp
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen ppppp » 18 Haz 2017, 00:55

Sabriye gitti.Bakacak kim kaldı artık? :cry:

Kullanıcı avatarı
kokulu
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen kokulu » 22 Haz 2017, 00:23

Ilhanla Acun beraber bir anlasma mi yapti?Bernaya arabayi verdi.Ugedaya buyukluk yapti kendini elendirdi.Neden bu kadar iyilik yapsinki?

Kullanıcı avatarı
kokulu
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen kokulu » 23 Haz 2017, 01:50

6 aydan sonra final mücadelesi sonrası Ogeday kazandı kupayı. tebrikler Ogeday hak etin gerçekten. Kendim karar verememiştim Ademle ve Ogeday arasında.

Kullanıcı avatarı
Tarihci
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Tarihci » 23 Haz 2017, 07:14

Final de neler oldu.Bilen var mi?Tuhaf tuhaf birşeyler yazıyorlar insanlar. Acun emek hırsızı diye?

Bir kaç alıntı örneği,
  • reklama girerken bile yarışa çıkmasını beklediğiniz adamın hakkını yediniz bugün. adem'in hakkı çıkar biyerinizden. göz göre göre rezillik. iğrençsin acun ılıcalı/list]
    • Acunun panoramya çktğı zamanı izleyn baştan oyun olduğunu anlarsnz ogeday ogeday demesi esern yarsmyi brakcgni blmsi/list]
      • Baş kahramanların şampiyon olamadığı yarışmada yardımcı oyuncu bile olmayı beceremeyen adam şampiyon /list]
        • Benim için tv8 bitmiştir survivor bitmiştir all stardır ne boksa adem giderse ademide silerim bu kadarda olmaz insaf/list]

Bu sözler çok iddalı laflar,neler oldu?

Kullanıcı avatarı
Adnan
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Adnan » 23 Haz 2017, 07:21

Tarihci yazdı:
23 Haz 2017, 07:14
Final de neler oldu.Bilen var mi?Tuhaf tuhaf birşeyler yazıyorlar insanlar. Acun emek hırsızı diye?

Bir kaç alıntı örneği,
  • reklama girerken bile yarışa çıkmasını beklediğiniz adamın hakkını yediniz bugün. adem'in hakkı çıkar biyerinizden. göz göre göre rezillik. iğrençsin acun ılıcalı/list]
    • Acunun panoramya çktğı zamanı izleyn baştan oyun olduğunu anlarsnz ogeday ogeday demesi esern yarsmyi brakcgni blmsi/list]
      • Baş kahramanların şampiyon olamadığı yarışmada yardımcı oyuncu bile olmayı beceremeyen adam şampiyon /list]
        • Benim için tv8 bitmiştir survivor bitmiştir all stardır ne boksa adem giderse ademide silerim bu kadarda olmaz insaf/list]

Bu sözler çok iddalı laflar,neler oldu?

Acun yaniii tabiii favori yaptigi yarismacilar var.her oyunda hile okdugu gibi acun aciz biri mi yapmasin? Belki de Ademe olan gicikligi dogulu olupta Ataturkcu olmasi?

Bizim insanlar böyledir,hakaret ederler artik bir daha bakmam derler sabah kalktiklarinda survivor bir basla ya doye ahim sacarlar.
Bir yandan Acunun cevini dolduruyorlar bir taraftan neyse.
Ben Harun Y. Veya Adnan O. Beni takip edin en guzel konular icin.
Rakim yanimdaysa simdiki gibi dagitmadan icerim ve laflarim.

Kullanıcı avatarı
Ekşi
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Ekşi » 12 Ağu 2017, 22:49

Bu sene survivor yok mu?

Kullanıcı avatarı
nerdekarilar
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen nerdekarilar » 13 Ağu 2017, 18:30

Yok bitmis.

Kullanıcı avatarı
Baykus
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Baykus » 14 Ağu 2017, 21:59

İlhan Mansızá karşı yanlış hareketten eliştiri almıştı, sanırım bu sezon olmayacak yoksa reklamını verırdı kanalı.

Kullanıcı avatarı
rovard
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen rovard » 16 Ağu 2017, 03:10

Kadroyu kurdu başlayacak önümüzdeki ay.

Kullanıcı avatarı
cmg54
Üye
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen cmg54 » 31 Ağu 2017, 21:43

Survivor sıkıntımı çekiyor? Survivor 2018 öncesi, kimlerin yarışacağı merak konusuyken, programın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından önemli bir açıklamada bulundu.

Acun Ilıcalı Ekim ayında sürpriz bir konseptle geleceklerini ifade ederken, 'Survivor 2018 için henüz hiç kimseye bir teklif yapmadık. Bu konuda bilgi kirliliği yapılmamasını rica ediyoruz. Ekim ayında açıklayacağımız sürpriz bir konseptle geliyoruz' paylaşımında bulundu.http://www.hurriyet.com.tr/acun-ilicali ... i-40566708
Gamyeli

“TV- dizileri ve TV- programları” sayfasına dön