Trump’ın Twitter hesabını kapatan türk çıktı

Kullanıcı avatarı
conjuretli-asiret
Üye
Mesajlar: 78
Kayıt: 10 Ağustos 2017
İletişim:

Trump’ın Twitter hesabını kapatan türk çıktı

#1

Okunmamış mesaj gönderen conjuretli-asiret » 01 Ara 2017, 01:39

Hesabı Kapatanın ismi Bahtiyar Duysak şahıs Türk Olduğu Ortaya Çıktı

ABD Başkanı Trump’ın Twitter hesabını kapatan kişinin Türk asıllı Alman vatandaşı Bahtiyar Duysak olduğu ortaya çıktı. Olayla ilgili gerçekleştirilen röportajda Bahtiyar Duysak, Work&Travel programıyla ABD’ye gittiğini ve Twitter müşteri hizmetleri biriminde çalıştığını söyledi.

https://www.theverge.com/2017/11/29/167 ... yar-duysak

Duysak, olayı “hata” olarak nitelendiriyor ve istemle yapmadığını söylüyor. “Bazen yorgun olabiliyordum, herkes hata yapabilir” diye de ekliyor. Duysak bazıları tarafından kahraman olarak ilan edildiğini ancak kendisinin böyle hissetmediğini söylüyor.

"Kendimi Pablo Escobar Gibi Hissediyorum"

Yaşanan gelişmelerden sonra gazeteciler Duysak’ın okuduğu üniversite, iş yeri, arkadaşları ve ailesi ile temasa geçti. Duysak, “Artık sıradan hayata devam etmek istiyorum. Medyadan kaçmak istemiyorum. Komşularım ve ailemle rahatlıkla konuşmak istiyorum. Arkadaşlarımla olan yüzlerce resmi silmek zorunda kaldım. Çünkü gazeteciler beni takip ediyor. Ben sadece sıradan bir hayata devam emek istiyorum” dedi.


Duysak son olarak, “Herhangi bir suç işlemedim ya da kötülük yapmadım ama kendimi Pablo Escobar gibi hissediyorum. Bu can sıkıyor” dedi.


Cevapla

“Diğer bilgisayar ve İT- konuları” sayfasına dön